E Ticaret Danışmanlığı

E ticaret sitenizin kurulumu, entegrasyonlar ve satış odaklı çözümler
Akıllı e ticaret paketlerinin satın alınmasından, ürünlerinizin satışa sunulması ve satışların arttırılmasına yönelik tüm işlemlerin doğru işlemesi için gerekli tüm çözümler konusunda e ticaret sitenizin çözüm ortağı oluyoruz. Ürünlerinizi e ticaretle satmak yada satışlarınızı arttırmak için bize ulaşın. Profesyonel bir bakış açısıyla sanal mağazanızı yönetin.

E Ticaret Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

E Ticaret sitenizin faaliyete geçmesi ve yüksek performans göstererek ilerlemesi için gerekli tüm argümanların doğru kullanılması için tüm çalışmalar konusunda çözüm ortaklığı sürecini e ticaret danışmanlığı hizmetimizle yanıt veriyoruz.

1. Satışları Arttırmak

Mevcut sitenizin gelişimi ve satışlarınızı arttırmaya yönelik site düzenlemeleri ve markalaşma sürecinin yönetilmesi


2. E ticarete Başlamak

E ticaret alt yapı seçiminden başlayan süreçte, sitenizin kurulumu, pazaryerleri entegrasyonu ve satış sürecinin geliştirilmesi


E Ticaret Danışmanlığı Fiyat Teklifi

E-ticaret Danışmanı

E Ticaret Danışmanı, işletmenin operasyonel ve teknolojik ihtiyaçlarını belirleyerek bu doğrultuda önlemler alır ve şirket e ticaret sitesinin gelişimini sağlar.

Strateji ve Planlama

İnteraktif pazarlama stratejileri geliştirmek ve uygulama

Teknik Destek

E ticaret sitesi performans geliştirici araçları entegre etmek ve kullanma

Satış Artışı

Minumum giderle maximum satış performansı sağlamak için çalışma

Raporlama

Reklam ve e ticaret gelişimini raporlama, artış için önlemler alma

5/5
0 %
MEMNUNİYET
0 %
KALİTE
0 %
KAZANÇ

E-ticaret Danışmanlık Ajansı Reklam Yönetimi

Ürün yada markanız için reklam görsellerinin, bannerların ve videolarınızın reklam başlığıreklam metniurl girerek bütçeniz doğultusunda yayınlayarak doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlarız.Reklamların gösterileceği ülke, bölge veya şehri seçebilir. Bunun dışında reklamların gösterileceği gün ve saat aralığını belirleyebilebilir, ayrıca reklamların gösterileceği yaş, cinsiyet gibi demografik özellikleri de seçebiliriz. Reklamlar Google ve Yandex arama sonuçlarında, anahtar kelimeler ile ilişkilendirilerek reklam olarak gösterilir.

Sosyal medya reklamları bir çok seçenekle ve reklam varyantıyla karşımıza çıkmaktadır.Ürün yada markanızın değerliğini artırmak ve marka konumlandırmasını doğru yapmak için hedef kitle seçiminin iyi yapılması ve reklam yöntemlerinin doğru kullanılması gerekmektedir.Size en uygun reklam kullanılarak daha az harcama yapmanız hedeflenmektedir.Böylece doğru hedef kitleye daha az reklam bütçesi harcayarak ulaşmanız sağlanmaktadır.

Diğer Dijital Pazarlama Çözüm Ortaklı Reklam Alanlarımız

Mynet.com, İha, Acunn, Cnn Türk, Ntv, Hürriyet, Haberler, Milliyet, Sabah, Posta, Akşam, Star, Takvim, Fanatik, Fotomaç, Kızlarsoruyor, Memurlar.net, Platin, Sahadan, Gebe.com, Chip Online,Haber7, TRT1 internet siteleri banner ve pop-up reklamları