E Ticaret ; Kendi Fırsatını Yarat !!!

Dijital Dönüşümle Çağı Yakala...
E ticaret danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak ürünlerini sanal mağazanda satarak kriz dönemlerini fırsata çevir !!!

Dijital Dünya'ya Bakmak

Çağımızda tüm firmalar dijitalleşme sürecinde yerini almak ve ürünlerini internetten satmak için girişimde bulunurken rakiplerinizin ve çağın gerisinde kalmanın firmanız ve markanız için önemli bir değer kaybı olduğunu unutmayın…

Alan Adı (Domain Tahsisi)

Marka ve Patent Tescili

Akıllı E Ticaret Alt Yapı Seçimi

Ürün Satışı

Mobil Uyumlu

Responsive temalarla kullanıcıların tüm cihazlardan sitenize rahat ulaşımını sağlar, çözünürlük ve sayfa düzeni bozulmadan kullanım sağlar.

Sanal Pos

Ödeme sistemlerinin admin paneline kolay entegre edilebilmesi sayesinde tüm banka kredi kartlarına kolaylıkla taksitli ödeme alabilirsiniz.

AKILLI E TİCARET PAKETLERİNİN AVANTAJLARI

Mevcut e ticaret siteniz içerisinde kullanılan ödeme sistemleri entegrasyonu, kargo entegrasyonu, muhasebe entegrasyonu yada pazaryerleri entegrasyonlarıyla ilgili yapılan herhangi bir yazılım güncellemesi otomatik olarak sitenize kullanıcılar farkında olmadan yansır. Sitenizin satışları ve arayüzü etkilenmez. Hazır template sitelerde hizmet kesintisi yada güncelleme sorunu yaşanır. Hizmetin sürekliliği; müşteri memnuniyeti ve siteye güvenilmesi açısından en önemli etkendir.

Google Uyumu

Google ve diğer arama motorlarının istediği url yapısına sahip oldukları için sitenizin sıralamasında e ticaret paketleri önemli rol oynar. Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.

Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.

Promosyon Modülleri

Gelişmiş promosyon sistemleri sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlanabilir. Promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabiliriz.

Pazaryeri Entegrasyonları

N11, Hepsiburada, GittiGidiyor'da bulunan mağazalar ile e-ticaret siteniz entegre edilebilir. N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar ürün ve detay bilgi girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede ürünleri gönderir ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarır.

Dikkat Çeken Modüller

Akıllı E Ticaret Paketlerinde satış sürecinde ihtiyaç duyacağınız bir çok modül ve eklenti bulunmaktadır.

Whatsapp sipariş modülüyle müşterilerinizle birebir temas edebilir, satış sürecini kolay tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.

Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca bayilerinizin maksimum ve minumum sipariş adetlerini belirleyebilirsiniz.

Akıllı E Ticaret Paket İçeriği

E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.

 Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.

E-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde farklı responsive ve adaptive tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise tasarım ekibi tasarım hizmeti ile yanınızdadır.

Akıllı E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.

Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.

İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.

Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.

Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.

Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.

E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.

Müşterileriniz e-ticaret sitenizden çıkmak üzereyken sitede kalması için çeşitli teklifler sunabileceğiniz modüldür.

Müşterilerinizden alışverişten bağımsız ödeme almak için kullanabileceğiniz modüldür.

Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.

Belirleyeceğiniz 3 firma özelinde bu rapor uzman ekibimiz tarafından ​size özel olarak hazırlanmaktadır.

Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.

Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her IdeaSoft kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.

 Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve IdeaSoft paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.

Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google’ a yükleyebilir, Google Alışveriş’ e ve diğer Google hizmetlerine sunabilirsiniz.

E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz iOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

Sepeti terk eden müşterileri geri kazanmaya ve siparişlerin artmasına imkan sağlar.

Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.

Online Fatura Modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi firmanızın fatura tasarımına göre siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz. Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.

Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.

N11, Hepsiburada, GittiGidiyor’da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.

Ürünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.

Rakiplerizin Önüne Geçmeye Hazır mısınız ?

AKILLI E TİCARET PAKETLERİNDE KAMPANYA

Dijital Dönüşüm Fırsatlarını Kaçırmayın...

Hemen Ara +(90) 232 9358151

Teklif Al

Hemen Ücretsiz Deneyin!

SSL Sertifikası

Anında Sanal Pos

Google Uyumlu

B2B Altyapısı