Google harita kaydı ve google işletme kaydı ile haritalar üzerinden firmanız yada iş yeriniz görünür olur. Size ulaşmak isteyen müşteriler harita bilgilerinizi görebilir ve kolayca size ulaşabilir. Ayrıca işletmenizin adı google yada yandex arama motorlarında aratıldığında ekranın sağ köşesinde işletmeniz ile ilgili temel bilgiler yer alır. Bu temel bilgilere fotoğraf, e-mail ve telefon gibi bilgiler ekleyebilir, insanların size kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Haritalara kayıt yaptırdığınızda, kişiler arama yaptığında size yakın bölgelerdeki potansiyel müşterilerin işletmenize kolayca ulaşır.

Google Harita Kaydı Ne İşe Yarar

Google haritalara, Yandex Haritalara iş yerinizi kayıt etmemizle birlikte, arama sonuçlarında iş yeri telefonunuzla birlikte listelenirsiniz. Google Earth gibi masaüstü uygulamalarda da yer almış olursunuz. Potansiyel müşterileriniz tarafından arandığınızda adres ve logonuzla birlikte görünür olursunuz.

Bu aramanın istediğiniz anahtar kelime ile entegrasyonu yapılarak üst sıralarda yer almanız sağlanır.

Google navigasyon ve lokasyon servislerine adresinizi eklemenizle birlikte sizi arayan kullanıcılar, işletmenize öncelikli olarak ulaşır.

Google Harita Kaydını Neden Yaptırmalıyım?

  • Google’un harita kaydı ile Google aramalarında ilk sayfada çıkabilmek için
  • Müşterilerinizin firmanızı daha kolay bulabilmesi için
  • Akıllı telefonlarda Google haritalarında konumunuzun bulunması için
  • Google haritaların Seo’ya etkisi vardır. Organik SEO yaratıtr
  • Web Sitenizide ekleyerekGoogle Adwords reklamlarında konum işaretleme yapabilme imkanı sağlar, böylece google harita kaydı ile Ads reklamlarınızda firmanızın adres konumunu potansiyel müşterilere gösterirsiniz. Yandex harita kaydı ile navigasyonlarda yer alır size kolay ulaşımı sağlarsınız.
Powered by AES MEDYA's AES MEDYA.