Tam Hizmet

Kurumsallık süreci ve markalaşma sürecinde ihtiyaç duyulacak tüm hizmetleri tek elden alma fırsatı sunan firmamız tecrübelerini profesyonel olarak sizlere sunuyor...
Logo tasarımı, Kurumsal kimlik tasarımı, Ürün fotoğrafı, Tanıtım videosu, Drone çekimi, Afiş ve Bilboard tasarımı, Katalog tasarımı, Promosyon ürünleri tasarım ve temini, Banner tasarımı, Sosyal medya tasarımları

Profesyonel Hizmetlerimiz

Firmanızın yada markanızın ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel çözümler 

Tasarım

Logo tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Basılı ve Görsel Reklam Ürünleri Tasarımı

Fotoğraf

Ürün Fotoğraf Çekimleri, Mekan Fotoğraf Çekimleri, Yemek Fotoğraf Çekimleri

Video

Youtube Reklam Videoları, Firma Tanıtım Filmi, Mekan Tanıtım Filmi, Drone Çekimi

Promosyon

Firma yada Ürününüzü Tanıtacak Promosyon Ürünlerinin Tasarımı ve Basımı

Radyo Reklamı

Yerel ve Ulusal Radyolarda Markanızın yada Ürününüzün Tanıtımı

Tv Reklamı

Yerel yada Ulusal Televizyonlarda Ürün yada Markanızın Tanıtımı

Matbaa ve Promosyon

Tasarımlarımızın baskılı hale gelmesi ve markanızın promosyon ürünleriyle bütünleşmesi sürecini sizin adınıza takip ediyoruz. Markalaşma sürecinde bulunun tüm unsurları düzenliyor, görsel ve basılı reklamlarınızı yönetiyoruz.

Katalog

Promosyon

Afiş- Bilboard

Kurumsal Ürünler

Markalaşma Süreci Yönetimi

Markalaşma sürecini desteklemek adına yapılan tüm çalışmalarımızın planlamasını ve yönetimini yaparak size sadece satış odaklı olma ve müşteri hizmetlerini doğru yönetme fırsatı sunuyoruz.

Görüşme ve Beklenti Analizi
Planlama ve Strateji Belirleme
Yol Haritası Sunumu
Doğru Hedefe İlerleme

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik tasarımıyla başlayan marka konumlandırma süreci bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Firmanın hedef analiziyle başlayan Logo tasarım çalışması, renk ve ikon seçimiyle şekillenmekte ve kullanılacak diğer pazarlama ve reklam materyallerinin ihtiyaç duyulması halinde tasarımıyla devam etmektedir.
 
Marka konumlandırma sürecinin ilk aşamasının tamamlanması ile birlikte, baskılı ürün vb ürünlerin oluşturulması markanın (kişi yada kurum) vizyonunu ve misyonunu yansıtacak öğeler olarak ele alınır. Dijital pazarlama kanalları ve dış reklam kanalları beraber hareket ederek istenilen kitleye ulaşım için bütün reklam araçlarının kullanılması sağlanmalıdır.

Kurumsal Kimliği Oluşturan Çalışmalar

Kurumsal kimlik çalışması bir bütün olarak değerlendirilmelidir.Tasarımı tamamlanan Logonun tüm mecralara yansıtılması gerekir.Dijital platformlarda, basılı ve görsel alanlarda logo ve logodaki renk ve ikon kullanılmalı, tüm mecralarda kurumsal kimlik yansıtılmalıdır.

*Hedef Analizi   *Renk ve İkon Seçimi   *Logo Tasarımı   *Materyallerin Tasarımı   *Uygulama