Search Engine Optimization

Arama motoru optimizasyonu ile web siteniz yada sosyal medya hesabınız sürekli ilk sıralarda yer alsın !!!
Seo ile web sitenize ürün ve hizmetleriniz hakkında yüksek sayıda organik ziyaretçi çekin...

Google - Yandex - Bing Arama Motorları Optimizasyon Yönetimi

SEO, “Search Engine Optimization” ve “Search Engine Optimizer” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu yapan kişi” anlamları çıkar. Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında en başlarda çıkmasını sağlamaktır.

Keywords Düzenleme

Trafik Yaratma

Hedef Kitle Seçimi

Yüksek Etkileşim

Siteniz İlk Sıralarda Yerini Alsın

Sektör ve rakip analizleri doğrultusunda web sitenizin yada e ticaret sitenizin ilk sıralarda yer alması marka bilinirliğini veya ürün satışlarınızı arttırmak için doğru çözümler sunar.


SEO çalışmalarının sitenize yansıması  sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmektedir. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise SEO çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 ay ile 3 ay arasında bu süre değişebilmektedir. SEO çalışmaları web sitenizin yükselmesini ve hitinin artmasını sağlar.

Seda Ercan
Seda Ercan@Kurucu
Read More
E ticaret sitemdeki satışların yeterli gelmemesi ve bu konuda ne yapmam gerektiğini araştırırken AES Medyayla tanıştım. Satışlarımda ki artışlar ve sundukları hizmetler için teşekkür ederim.
Ahmet Getir
Ahmet Getir@CEO
Read More
Seo konusunda hizmet alıyoruz ve sitemiz sürekli 1. sırada. Daha önce bir çok firmayla çalıştık ve başarılı olamadık. Çok memnun kaldık.Teşekkürler AES
Naz Lülü
Naz Lülü@Yönetici
Read More
Sosyal medya hizmeti alıyoruz, etkileşim oranlarımızdaki artış ve geri dönüşlerin hızı bizi gerçekten şaşırttı. Çok memnunuz katkılarınız için sağolun
Efe Yeşil
Efe Yeşil@Site Sahibi
Read More
E ticarete girmek için akıllı e ticaret paketlerinden aldım.Kurulumu çok hızlı ve admin paneli çok kolay.Bu firmayı herkese tavsiye ederim vakit kaybetmeyin.
Previous
Next

" SEO "

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir.

Analiz

Sitenizin durumu, markanızın konumu ve rakiplerinizin analizlerini raporlayarak güncel durumunuzun tespitini yaparız.

Hedef

Seo çalışmasıyla ulaşmak istediğimiz kitlenin, demografik özellikleri ve lokasyonun seçimi bize kısa yoldan hedefe ulaşmayı sağlar.

Anahtar Kelime

Ürün yada markanızı doğru yansıtan kullanıcıların aradığında sizi bulmasını istediğiniz kelimelerin doğru şekillendirilmesi

Reklam Tasarım

Seo yu destekleyecek ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak kurumsal reklam tasarımlarıyla çözümler sunarız.

Back Link

Markanızla yada ürünlerinizle çakışmayan, mevcut trafikleri yüksek olan başka sitelerden özel trafik alarak sitenin hit almasını sağlarız.

Organik Etkileşim

SEO yöntemleri ile reklam harcamasını minumum seviyede tutarak doğru hedef kitlenin sitenizi ziyaret etmesini sağlarız.

SEO Bütçesi Ne Olmalıdır ?

Please enter your email, so we can follow up with you.

SEO PAKETLERİ

Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend.

Gümüş Plan

Site Hızlandırma ÜCRETSİZ !!!

 • Google Arama Motoru Site Kaydı
 • Yandex Arama Motoru Site Kaydı
 •      Bing Arama Motoru Site Kaydı
 •    Anahtar Kelime Optimizasyonu 
 •      Sosyal Medya Entegrasyonları
 •    Google Analystic Entegrasyonu
Popular

Altın Plan

Site Hızlandırma ÜCRETSİZ !!!

 • Gümüş Plana Ek Olan Paket Özellikleri
 • Site İçi Kategori Meta Düzenlemeleri
 •   Marka Dijital Hiti ve Rakip Analizleri
 •   Site Anahtar Kelime Optimizasyonu 
 • Sosyal Medya Hesapları Düzenleme
 •    Google Web Araçları Entegrasyonuı

Elmas Plan

Site Hızlandırma ÜCRETSİZ !!!

 •   Altın Plana Ek Olan Paket Özellikleri
 •      Url Yapısı Düzenleme ve Yönetimi
 •   Site İçi, Dışı Blog Yazıları Paylaşımı
 •     Sözlük Sitelerinde Tanıtım Yazısı 
 • Google Tag ve Tetikleme Oluşturma
 •    Link 404 Sayfa Url Yönlendirmeleri

E Ticaret Sitesi Seo ve Sem

E Ticaret sitenizin teknik hatalarının giderilmesi e ticaret seo su için öncelikli çalışmamızdır.E ticaret sitesi url yapısının düzenlenmesi, anahtar kelimelerin, site Meta Tag ve Meta description alanlarının düzenlenmesi marka gelişimi ve satış oranlarınızı doğrudan etkilemektedir. İç ve dış backlink çalışmaları, sektörel bazda rakip analizi ve reklam bütçesi belirleme, e ticaret sitelerinde satış arttırmak için en önemli unsurlardır. Google adwords, Yandex reklamları ve Facebook reklamları, İnstagram reklamları, Twitter reklamları, Linkedin reklamları gibi sosyal medya reklamları yönetimi e ticaret sitesinin satış oranlarını doğrudan etkilemektedir. 


0.53% Organik Satış Etkisi
37% Reklam Çalışmaları Etkisi
10% Sosyal Medya Etkisi

Gerçek ve Kaliteli