SEO, “Search Engine Optimization” ve “Search Engine Optimizer” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu yapan kişi” anlamları çıkar. Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında en başlarda çıkmasını sağlamaktır.

SEO çalışmalarının sitenize yansıması  sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmektedir. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise SEO çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 Hafta ile 3 Hafta arasında bu süre değişebilmektedir. SEO çalışmaları web sitenizin yükselmesini ve hitinin artmasını sağlar.

SEO çalışmları herhangi bir risk içermez. Seo çalışmalarını son derece doğal şekillerde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın tümünün odağında kullanıcı bulunduğundan ve site kalitesini arttırmaya yönelik hedeflerimizden ötürü bugüne kadar hiçbir  kötü sonuç yaşamadık.SEO yönetimini profesyonel SEO teknikleri ile yapmaktayız.

SEO çalışmalarının hedefi web sitenizin yada e ticaret sitenizin üst sıralarda çıkması, müşteri potansiyelini arttırmak ve bilinirliği arttırmaktır.SEO markanızı güçlendirir. Web sayfanızın ilk sıralara yükselmesi için komplike çalışmalar gerkmektedir. Bu çalışmalar firmamız tarafından SEO Yönetim hizmeti olarak sunulmaktadır. SEO çalışmalarının sonuçlanması genel olarak ilk sayfada iyi bir yerlere gelebilmek 1 AY ile 3 Ay arasında sürmektedir. Devamlılığını sağlamak ise SEO çalışmalarının sürekli oalrak yenlienmesi ve devam etmesiyle birebir orantılıdır.

SEO yönetimi ile çalışmalar sonucunda organik SEO yöntemleri ile siteniz üst sıralara çıkacaktır. Arama motorlarında üst sıralarda Google adwrods reklamları anahtar kelimeler doğrultusunda çıkabilmektedir. Önemli olan reklamsız olarakta üst sıralarda yer alabilmektir. Google’da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google’da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.

SEO çalışmaları kapsamlıdır. SEO yönetiminin aşamaları ve düzenliliği önemlidir. SEO paketlerimiz bulunmakta ve bu paket ücretleri genel olarak sitenizin durumuna, yapısına ve istenen çalışmalara göre değişiklik göstermektedir. SEO paketlerimiz ve SEO çalışmalarımız için AES Medya SEO Ajansı ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazla müşteri çekin.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın.

Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Google’da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.

Google Ads ile hedef müşterinize ulaşmanın birçok yolu vardır: metin tabanlı arama ağı reklamları, grafik görüntülü reklamlar, YouTube video reklamları veya uygulama içi mobil reklamlar.

Arama Ağı Reklamları

Reklamlarınız Google’da arama sonuçlarının yanında gösterilir. İyi bir zamanlama önemlidir.

Görüntülü Reklamlar

Gmail’deki metin ve banner reklamların yanı sıra iki milyondan fazla web sitesi ve uygulamadan oluşan bir ağ ile reklamlarınız müşterilerinizin olduğu yerde gösterilebilir.

Video Reklamlar

İşletmeniz YouTube’da yeni müşterilerin karşısına çıkarak hayat buluyor. Bu, öykünüzü paylaşmak için benzersiz bir yoldur.

Uygulama Reklamları

Tasarım deneyimine gerek olmadan Google ağının tamamında reklam yayınlayarak uygulamanızı tanıtın.

Google AdWords  reklam fiyatları, anahtar kelimede ya da alanda aynı anahtar kelime ücretlendirilmesi rekabet seviyesine göre değişmektedir. Türkiye de keywords fiyatlandırılması ortalama tıklama başı maliyetler 7 kuruş ile 4 TL arasında değişmektedir.Firmanız yada ürününüz için önemli olan anahtar kelime ile ilgili analiz yaparak Google Reklamları için ne kadar bütçe gerekir sorusuna yanıt vermemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Google reklam bütçesi ve google reklam yönetim ücreti (SEO ücretleri) google’da üst sıralarda çıkmak talebinizin sürekliliğiyle birebir örtüşür. Goole reklam maliyetleri sıralamada ki süre ile orantılıdır.

Google Ads reklam görüntülemek için sizden ücret almaz. Bunun yerine, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında, YouTube’da videonuzu izlediğinde veya işletmenizi telefonla aradığında ödeme yaparsınız.

Bütçe belirleme konusunda karar size aittir. Bazı işletmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Powered by AES MEDYA's AES MEDYA.