"SEO Nedir ?"

SEO, “Search Engine Optimization” ve “Search Engine Optimizer” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu yapan kişi” anlamları çıkar. Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında en başlarda çıkmasını sağlamaktır.

SEO etkisini ne zaman görebiliriz ?

SEO çalışmalarının sitenize yansıması  sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmektedir. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise SEO çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 ay ile 3 ay arasında bu süre değişebilmektedir. SEO çalışmaları web sitenizin yükselmesini ve hitinin artmasını sağlar.

SEO çalışmalarının riski varmıdır ?

SEO çalışmları herhangi bir risk içermez. Seo çalışmalarını son derece doğal şekillerde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın tümünün odağında kullanıcı bulunduğundan ve site kalitesini arttırmaya yönelik hedeflerimizden ötürü bugüne kadar hiçbir  kötü sonuç yaşamadık. SEO yönetimini profesyonel SEO teknikleri ile yapmaktayız.

Web sitemiz ilk sayfada çıkar mı ?

SEO çalışmalarının hedefi web sitenizin yada e ticaret sitenizin üst sıralarda çıkması, müşteri potansiyelini arttırmak ve bilinirliği arttırmaktır. SEO markanızı güçlendirir. Web sayfanızın ilk sıralara yükselmesi için komplike çalışmalar gerekmektedir. Bu çalışmalar firmamız tarafından SEO Yönetim hizmeti olarak sunulmaktadır. SEO çalışmalarının sonuçlanması genel olarak ilk sayfada iyi bir yerlere gelebilmek 1 AY ile 3 Ay arasında sürmektedir. Devamlılığını sağlamak ise SEO çalışmalarının sürekli olarak yenlilenmesi ve devam etmesiyle birebir orantılıdır.

Google aramalarında nerede çıkacağız ?​

SEO yönetimi ile çalışmalar sonucunda organik SEO yöntemleri ile siteniz üst sıralara çıkacaktır. Arama motorlarında üst sıralarda Google adwrods reklamları anahtar kelimeler doğrultusunda çıkabilmektedir. Önemli olan reklamsız olarakda üst sıralarda yer alabilmektir. Google’da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google’da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.

SEO Ücreti Nedir ?​

SEO çalışmaları kapsamlıdır. SEO yönetiminin aşamaları ve düzenliliği önemlidir. SEO paketlerimiz bulunmakta ve bu paket ücretleri genel olarak sitenizin durumuna, yapısına ve istenen çalışmalara göre değişiklik göstermektedir. SEO paketlerimiz ve SEO çalışmalarımız için AES Medya SEO Ajansı ile irtibata geçebilirsiniz.